Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.07.2019 07:48:19 

Gerro Jivě-Toka

Coursing
      
 
FOTOGALERIE ... coursingový závod LOVEC ROKU 26.6.201026.6.2010  LOVEC ROKU - klubový coursingový závod ČP  
Gerry a Rony jeli lovit střapeček do Pohořelic u Brna na klubový coursingový závod Českého psa. Gerry soutěžil v silně obsazené kategorii - psi s PP nad 65 cm. Běžel moc hezky. Rychlý po startu, obratný v zatáčkách, mírné nadbíhání. V obou kolech si vysloužil 88/88 bodů a celkově se o chlup umístil na krásném 4. místě (jeden bod ho dělil od 2.-3.místa, škoda :-) Roník běžel v kategorii - psi s PP, bez PP a kříženci do 45 cm a svým "saltem mortále" vybojoval super 3. místo .. Ronikovy fotky ZDE
Gerry má super fotky ve FOTOGALERII. Za fotečky díky Lidce a Zdence.
 
FOTOGALERIE ... coursing v Přerově 18.4.201018.4.2010  Coursingový trénink v Přerově s ČP  
V neděli dopoledne si Gerry s Roníkem zaběhali báječný coursingový trénink. Tentokrát bylo chlupáčů málo, takže se zvládla během dopoledne tři kola. Trať byla velice pěkně připravena, spousta záludných zatáček a tak museli chlupáči střapeček pořádně sledovat. Gerry si zaběhnul prní kolo sólo, mazal jako střela ... radost koukat. Druhé kolo běžel s fenkou boxera a šlo jim to oběma znamenitě. Třetí kolo běžel také s fenkou a už bylo vidět, že začíná zapojovat i tu svou černou hlavinku a dráhu jen po střapci nekopíruje :-) Naprosto skvělé fotky udělala Janča - Gwen a Lidka ... moc díky.
Fotogalerie ... klikni na fotku letícího Gerrči vlevo. Taky Roník si běhačku užil znamenitě ... jeho fotky ZDE.
 
Hanácký pohár - Gerry licence4.4.2010  Hanácký pohár - coursingový závod / licence s ČP  
Hanácký pohár - Gerry licenceGerry si v Radslavicích rozběhnul coursingovou licenci a splnil dva párové běhy na jedničku :-) Běžel opravdu nádherně ! První kolo si to rozdal s belgickým ovčákem. Po startu letěl jako střela, krásně klopil zatáčky a střapec nespustil z očí, v kilu byl první a soupeře ke střapečku nechtěl pustit (holt jeho malý střapatý bráška Roník ho svěle naučil "to je moje - nedám" :-) Druhé kolo běžel ještě lépe a parťačkou mu byla kíženka Ený. Do splnění komplet coursingové licence Gerrymu ještě chybí jeden sólo běh a může začít závodit. Roník jako ostřílený profík si zaběhnul závod a oba chlupáči si coursing skvěle užili. Pár fotek najdete ve FOTOGALERII.
Za fotky moc děkujeme Lidce, Katce, Zdence a Janě.
 
FOTOGALERIE ... coursing v Pavlovicích 6.3.20106.3.2010  První letošní coursingový trénink s ČP v Pavlovicích (u Přerova). Gerry s Roníkem si zajeli po zimě protáhnout těla na coursingový trénink. Bylo vidět, že kluci nevypadli přes zimu z kondice ... mazali jako střely. Gerry si první běh rozdal z křížencem NO Lumpem. Kluci běželi velmi vyrovnaně a bylo radost je sledovat. Druhé kolo běžel Gerry s Roníkem a kříženkou Ený (tito dva "prckové" jsou už ostřílení coursingáři). Hned po startu šel Roník do čela a prsknul to těsně před Gerrčou zkratkou za střapečkem. Ený ho po chvilce následovala. Gerry je ještě poctivec a běžel za střapečkem, bohužel trochu neodhadnul ostrost zatáčky, přestřelil a než se stačil srovnat a zatočit, dva malí šibalové byli i se střapečkem v prachu. Gerrča ho tak ztratil z očí a usilovně ho hnedal :-) Každopádně si oba naši chlupáči užili svou první běhačku znamenitě.
Za fotečky děkujeme "Wami" Malá fotogalerie ... klikni na fotku Gerryho vpravo.
 

 
FOTOGALERIE ... coursingový trénink v Radkově Lhotě 28.9.200928.9.2009  Coursing v Radkově Lhotě ... trénink s Českým psem
Po delší době jsem zase vyrazili na střapečkový trénink s Českým psem. V Radkově Lhotě je bezva dráha se spoustou překážek a tak hafani musí dávat pořádně pozor a střapeček bedlivě sledovat. Gerrča si první kolo zaběhal s Ori (BO) a druhé společně s Roníkem a Natálkou (BO). Obě kola měl náhubek, aby si s ním běh taky vyzkoušel a tak trochu, aby si s Roníkem při zápolení o střapeček v cíli nenabančili :-). V druhém kole museli hafani po startu překonat dvě překážky ... což byla pro oba naše kluky sranda :-). 
Fotogalerie ... klikni na foto vlevo.
  
1.-8.8.2009  Coursing na CAMPU ve Slavětíně ... více v sekci výlety a akce FOTOGALERIE.
 
13.6.2009  Střapečkové řádění - coursingový trénink v Radslavicích
Gerry s Roníkem si jeli zase pořádně zaběhat a zařádit s Českým psem na coursingový trénink do Radslavic u Přerova. Kluci běželi obě kola spolu a byla to paráda. Tentokrát se obě kola obešla bez bitky a byla radost se na chlupáče dívat. Pár fotek najdete ve FOTOGALERII.
 
FOTOGALERIE ... coursingový trénink 23.5.2009
23.5.2009  Coursingový trénink v Radslavicích u Přerova
V sobotu ráno jsme vyrazili na coursingový trénink s Českým psem do Radslavic.
První kolo běžel Gerry s Roníkem a pořádně si to spolu užili. Gerry střapeček v druhé polovině dráhy lapnul, využil totiž chvilkové nepozornosti obsluhy navijáku, kterou rozhodil Roník alias běžec ve vysoké trávě. Kluci se o střapeček nezapomněli v cíli trošku "chlapsky" poškorpit :-). Celkově, ale běželi moc hezky. Druhé kolo mazal Gerry s boxerkou. Celý den měli chlupáči do party malého "kynologa" Honzíka, který se pořád usmíval jak sluníčko :-) Děkujeme fotografům - MatoušGwenNovosadovi.
Fotogalerie ... klikni na foto vlevo. 
  
FOTOGALERIE ... Coursingový trénink v Radkově Lhotě 11.4.2009.11.4.2009  Coursingový trénink v Radkově Lhotě s ČESKÝM PSEM
Sobota patřila lovení střapečku a tak Gerry společne s malým střapatým "bráchou" Roníkem vyrazil do Radkovy Lhoty. Vzali jsme sebou i mladou NO Abbu, kterou to chytlo naprosto stejně jako poprvé Gerryho. První běh běžel Gerroš ještě sólo a mazal jako střela, usoudili jsme, že další kolo už může běžet s parťačkou NO (2 roky). Oba byli na startu k neudržení a společný párový běh zvládli na jedničku. Gerry šel po startu do vedení a v druhé půlce přešla do vedení fenka NO. Přece jenom byla lehčí a tak Gerrymu v cílové rovince pár metrů utekla. Třetí kolo jsme pustili Gerryho s Roníkem ... no kluci nezklamali a jako správní parťáci si rozdělili při lovu funkce. Gerry pronásledoval a Roník kulišácky stříhal dráhu sem a tam a střapeček nadbíhal. Společnými silami ho v cíli pořádně zlikvidovali :-)) Díky organizátorům Českého psa za super trénink a skvělým fotografům za parádní fotky (Matouš - ČP, Janča - GwenIvča, Novosadovi a Alča). Fotogalerie ... klikni na foto vlevo.
 
14.3.2009  Coursingový trénink v Radslavicích ... Gerryho "střapečková" premiéra
FOTOGALERIE ... coursingový trénink v Radslavicich 14.3.2009V sobotu ráno Gerry společně s dalšími čtyřnožci (Roníkem, Justym a Snoopym) vyrazil na svou coursingovou premiéru do Radslavic u Přerova. První "jarní" coursingový trénink tam pořádal ČESKÝ PES. V Radslavicích se sešlo kolem 40ti "lovců igelitového střapečku". Jelikož je Gerry velký kořistník a miluje pohyb, coursing by se mu mohl líbit ... a taky líbil. Po příchodu na dráhu se napružil a jakmile jsme mu mávli střapcem před nosem, nebyl k udržení. Zaběhl si celkem dva sólo běhy, běžel krásně, s nadšením a v cíli střapec skvěle zakiloval ... paráda ! Rovinku přes velkou louži dal na jedničku a do vody vlítnul jako nic v plné rychlosti, není přece žádné "béčko" :-)
Gerryho první běhačka je skvěle zdokumentovaná a všem fotografům děkujeme za krásné fotky (Matouš - Český pes, Janča - Gwen, Ivča, Novosadovi a Alča). Fotogalerie se vám otevře, když kliknete na fotku vpravo a tady je VIDEO.
 
TOPlist