Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.07.2019 07:48:19 

Gerro Jivě-Toka

Výlety a akce
Co dalšího podnikáme a kam vyrážíme se dočtete tady ...
 
1.-8.8.2009  LETNÍ CAMP ve Slavětíně u Slavonic ... sportovní týden s MSC.
FOTOGALERIE .. týdenní MIXCamp ve Slavětíně byl pro nás premiérou. Roník a Alča už jsou ostřílení "campaři" a tak jsme letos vyrazili jako rodina všichni společně do Jižních Čech. Celý týden byl v duchu sportovním a relaxačním ... coursing, obrany, agility - FOTO a prima výlety.
Mix fotek z celého týdne ... klikni na foto vlevo.
No a taky naprosto nevšední výlet do Slavonického podzemí - FOTO.
 
FOTOGALERIE ... coursingové tréninky GERRY
Hlavním programem campu byly čtyři coursingové tréninky, na kterých se kluci znamenitě vyřádili. Gerry lovení igelitového střapečku miluje (aby ne, vždyť má toho nejšílenějšího coursingového učitele Roníka :-). Během tréninků Gerrča vystřídal spoustu parťaček a dokonce si zaběhnul i s Roníkem. FOTOGALERIE ... trénink obran GERRYChlupáč je čím dál rychlejší a vytrvalejší a už začíná při běhání přemýšlet, neběží pouze slepě za střapcem, ale začíná si vybírat nejoptimálnější dráhu. Ve Slavětíně byly postaveny výborné dráhy, které prověřily u hafanů rychlost, obratnost, vytrvalost a a také chytrost. 
Gerryho coursingová fotogalerie ... klikni na foto vpravo. Roníkova coursing-fota ZDE.
Další aktivitou byly tři tréninky obran. Gerry si potrénoval v jiném prostředí a šlo mu to skvěle. Fotky Gerryho obran ... klikni na foto vlevo. Roník - trhač foto ZDE.
 
Ve Slavětíně jsem prožili super týden a přijeli domů minimálně od dvě kila těžší (mňam kuchyně :-) Díky pořadatelům, šikovným fotografům za nádhernou fotodokumentaci a všem lidem, kteří s námi týden trávili.
 
 
FOTOGALERIE ... víkendovna na ranči OREL1.-3.5.2009  Víkend v Jeseníkách na ranči OREL v České Vsi.
Prodloužený víkend jsme prožili v Jeseníkách s coursingovým sdružením MSC. Počasí bylo naprosto skvělé, všechny tři dny svítilo sluníčko. V pátek odpoledne jsme si potrénovali společně s účastníky víkendovky obrany a pak vyrazili na podvečerní procházku. V sobotu byl velký den pro Roníka, kterého čekal coursingový závod. Roník zabojoval, vyhrál v křížencích a také se stal 2. nejlepší nechrt závodu, je to borec! Bohužel technika po závodě vypověděla a tak si Gerry nemohl strapeček prohnat, nevadí ... kluci se aspoň pořádně vyráchali v potůčku. V neděli jsme šli ráno na stopu, pak pobalili věci a vyrazili zpátky domů.
Fotogalerie ... klikni na foto vpravo.
 
 
FOTOGALERIE ... ZOO Olomouc13.4.2009  Velikonoční výlet do ZOO Olomouc
Na Velikonoční pondělí jsme naplánovali výlet za zvířátky do ZOO Olomouc.
Gerry byl v ZOO poprvé a tak si mohl ukroutit hlavu a pořádně si to užíval :-) Stejný nápad jako my mělo snad "půl republiky" a tak už pod kopcem bylo pěkně narváno a "strážci zákona" na kruháči návštěvníky informovali, že nahoooru jen pěšky nebo busem. Nechali jsme teda auto dole, vyšlápli si pořádný kopec a hurááá na klokany :-) Klukům se asi nejvíce líbila ta "tygrovaná číča" a pak Ti divní bílí psi (vlci), které s velkým zájmem pozorovali.
Fotogalerie ze ZOO ... klikni na foto vlevo.
TOPlist