Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.07.2019 07:48:19 

Gerro Jivě-Toka

Výcvik a obrany
 
27.10.2012  Gerrošek složil úspěšně zkoušku BH yes
Lilo jako z konve, ale náš černoušek ač promočený na kost to zmáknul velmi dobře. Šikula :)
 
25.9.2010 Trénink obran v Otrokovicích 
Gerrča pravidelně (1-2x týdně) trénuje obrany na cvičáku ve Zlíně nebo v Otrokovicích.  Na poslušnost a stopy není momentálně moc času, ale to se zase snad časem změní :-) Každopádně si to poslední zářiovou sobotu v Otrokovicích Gerry i Roník náležitě užili a pořádně si zakousali :-) Panička vyrazila po dlouhé době i s foťákem :-) a tak je sobotní trénink zdokumentován. Některé fotky (hlavně ty ze sekvenčního snímání) jsou nízké kvality, ale jako dokumentace nám stačí).
Gerryho FOTOGALERIE - určitě kukněte,  pár fotek střapáčka Roníka ZDE, všechny fotky ze sobot můžete vidět ZDE.
 
 
9.5.2010 Gerry složil zkoušku ZVV1  
Cvičení, cvičení a zase cvičení přineslo konečně první ovoce a Gerry složil zkoušku ZVV1 ... hurááááá.
Stopa mu bohužel moc nevyšla (72b) - tráva byla vysoká, místy až po kolena. V takovém terénu jsme neměli moc načucháno (jen poslední dvě stopy). Vysoká tráva Gerrymu nesedla a čuchání odfláknul s vysokým nosem. Ze stopy nesešel, oba lomy vypracoval. Spoléhá na svůj dobrý nos, tak "proč by se hlavou prodíral travou :-)"
Poslušnost mu až na pár drobnůstek vyšla super (93 b) a udělal nám velkou radost! Nějaké křivé sednutí, malý úkrok u vstaň a poskočení u štěkání ... jinak všechny cviky provedl moc hezky.
Obrana byla velice povedená (95b), takže radost veliká :-) Oběhnul všechny revíry, začal štěkat jen s malou prodlevou. Krásné a plné razantní zákusy, pouštěčky a dohlídání bez chybičky. Když chce tam umí klučina zaválet :-))
 
8.5.2010 Předváděčka obran na Pohořelickém voříškovi
  
Voříškiádu pořádal KK Taran Pohořelice (u Brna).
Předváděčka obran byla součástí programu Pohořelického voříška. Gerry i Roník se zapojili do předváděčky obran o kterou nás poprosili pořadatelé. Jak jim to spolu s dalšími dvěma NO kousalo, se můžete kouknout ve FOTOGALERII.
 
Gerry předváděčku pojal jako trénink pro nedělní zkoušku ZVV1 a Roník jako svou malou exhibici a třešničku za mega úspěšným zápolením na voříškiádě.   
 
Za krásné fotečky děkujeme Marti, Zdeňce a Taťuldovi.
 
 
17.4.2010 Trénink poslušnosti a stopy 
V sobotu odpoledne jsme s Gerrčou a Roníkem zajeli do Kvasic, kde jsme trochu potrénovali poslušnost a stopu.
Gerrča cvičil hezky, dokonce ho to i bavilo a balónek ho nesmírně zajímal . Sjeli jsme poslušnost podle ZVV1, na place jsme i zaimprovizovali a využili lavičky jako překážky.
Po poslušnosti si Gerry vypracoval stopu taky podle ZVV1, jen se třemi předměty. Šel velice hezky, oba lomy bez zaváhání a všechny tři předměty také označil. Ještě musíme zapracovat na rychlejším označení předmětů, přece jenom lehá jako zpomalený film :-)
Jak černoušek cvičil a čmuchal můžete vidět ve FOTOGALERII.
Malý střapatý Roník se taky snažil ... jeho fotky jsou ZDE.
 
20.3.2010 Krajský obranářský přebor - PRO PAC CUP 2010  rozhodčí: M. Vávra  figurant: D. Polzer
Gerry v kategorii dle ZVV1 (poslušnost + obrany) - 6. místo - 173 bodů.
V sobotu ráno jsme s Gerrym vyrazili "potrénovat" na další závod dle ZVV1, který pořádalo KVC Zlín MladcováÚčast byla velká, dobrá organizace a počasí se taky drželo. S Gerrym jsme nastoupili na závěr do kategorie ZVV1. Pošlušnost splnil Gerry pěkně až na překážku, kde zazmatkoval a místo na překážku vyrazil na áčko (prostě zkrat). Při opakování cviku už skočil naprosto v pohodě, je to náš jeliman :-) I tak v poslušnosti získal pěkných 89b a od první nejlepší poslušnosti nás dělily jen dva bodíky, čímž mi udělal radost. V obranách mě ale hošík pěkně naštval. To, že Gerrča nerad štěká všichni víme ... ale to, že při doběhnutí do makety a spatření úplně cizího figuranta bude mlčet jako ryba, tak to jsme fakt nečekali ... blboun ani nazakvílel :-) Co bylo platné, že zbytek obrany byl už bezva ... rychlé a plné zákusy, ovladatelnost, pouštěčky i dohlídání ... prostě v maketě dostal jen jeden bod, což znamenalo celkem za obrany 84b a šoupnutí nás na 5.-6. místo. Jelikož to byl obranářský závod, rozhodovala obrana a byli jsme celkově na 6. místě. Nějaký ten neúspěch nás ale nedostane na lopatky, nezoufáme a budeme bojovat dál ! Fotogalerie - klikni na fotku vlevo.
A co z toho plyne ... Gerrča bude štěkat v maketě do zblbnutí na všechny známe i neznámé tváře :-)  
 
13.2.2010 Memoriál Stanislava Smolky - zimní závod ... Gerryho premiéra v kat. dle ZVV1 - 4. místo
Zimní závody se konaly na cvičišti KK Zlín-Příluky. Pro Gerroška to byla závodní premiéra a taky generálka na zkoušku ZVV1, kterou zkusíme složit v květnu. Napoprvé to nebylo nejhorší :-) Gerrča je tak trochu zmatkař a trémista, takže ho atmosféra závodu dost vykolejila a většinu bodů v poslušnosti ztratil za zmatkování :-) Obrany byly, až na první zákus, který mu bohužel nevyšel, podařené. Klučina se holt potřebuje trochu otrkat. Každopádně jeho výkon byl dobrý a získal tak 87 bodů - poslušnost a 90 bodů - obrany. Celkový počet 177 bodů nás šoupnul na 4. místo.
Střapatý "bráška" Roník zabojoval a domů jsme přece jen neodjeli s prázdnou. Ronďálek vybojoval 1. místo ve speciální kategorii (poslušnost ZVV1 a IPOV, 114 bodů z 120b).
Pár fotek ze závodu najdete ve FOTOGALERII.
 

 
24.10.2009  Trénink obran v Uherském Hradišti ... figurant: Rostislav Valíček
Využili jsme možnosti zatrénovat obrany na jihého figuranta. Gerrča byl super, pěkné vyštěkání, plné zákusy a rychlost blesku. Malý trhač Roník - alias zuřivý vořech chtěl prostě Valdu zakousnout. FOTOGALERIE Gerry & Roník
 
LÉTO & PODZIM 2009 ... trénujeme stopy, poslušnost a obrany na ZVV1, kterou chceme skládat na jaře 2010.
 
1.-8.8.2009  Obrany na CAMPU ve Slavětíně ... více v sekci výlety a akce FOTOGALERII.
 
KVĚTEN 2009  Tréninky obran ... v průběhu května Gerry poctivě trénoval obrany ... FOTOGALERIE
 
FOTOGALERIE ... trénink obran 12.4.2009.
12.4.2009  Trénink obran na cvičáku KK Zlín-Příluky
Nedělní dopoledne jsme strávili na cvičáku ve Zlíně. Počasí parádní, možná bylo až moc horko :-) 
Gerry si projel poslušnost a obrany na IPO1. Musíme ještě dopilovat aporty, vysílačku a revíry, ale suma sumárum nám to jde dobře :-) Uvidíme, uvidíme ... jak to zúročíme na podzim u zkoušky.
Fotogalerie ... klikněte na foto vpravo. 
 
7.4.2009  Trénink obran v Babicích ... pár video záběrů Gerryho obran ... VIDEO.
 
FOTOGALERIE ... trénink obran 5.4.2009
5.4.2009  Obrany KK Zlín-Příluky
Cvičák už není pod vodou a tak po dlouhé době mohl být zase trénink obran ve Zlíně. 
Před obranama si Gerry oprášil poslušnost a po obranách aporty.
Šlo mu to moc prima a nerozhodil ho ani prchající zajíc přes plac .
Obrany má hošan moc pěkné. Revíry se učí dobře, takže to s chlupáčem vypadá nadějně.
 
Gerryho fotogalerie z tréninku se otevře po kliknutí na foto vlevo.
 
 
25.3.2009  Trénink překážky + áčka, aportu a obrany ... Gerry si pro změnu potrénoval překážku a áčko, aport a taky si s chutí zakousal FOTOGALERIE.
 
24.3.2009  Trénink poslušnosti a obran ... Gerry si odpoledne pocvičil poslušnost a po delší době potrénoval obrany na cizího figuranta. Fotky z tréninku najdete ve FOTOGALERII. 
 
FOTOGALERIE ... trénink obran a poslušnosti 10.3.2009
21.3.2009  První stopa po zimě ... tady je VIDEO.
 
10.3.2009  Odpolední trénink obran a poslušnosti
Konečně přestalo po týdnu pršet a bylo celkem fajn odpoledne. Toho jsme využili a vyběhli na plac potrénovat obrany a trochu poslušnost. Gerry si zakousal společně s dalšími hafany (fenkami NO, křížencem Roníkem a nováčkem - hovawartem Karem). Kousačky Gerryho moc baví. Jdou mu dobře, je rychlý, razantní a má plné zákusy. Začali jsme trénovat běhání revírů, které by neměly být velký problém. Gerry chápe velmi rychle a nové věci se učí s chutí. Miluje balónky (jak je vidět na fotkách, skočí za ním až "na hlavu") a je to velký nenažranec, a tak ho člověk utáhne na pamlsku jak na vařené nudli :-) Takže konec "zimního flákání" a hybaj pořádně trénovat, protože nás ještě čeká pořádný kus práce :-) Za fotky díky Barči Zdráhalové, která  tréninkové odpoledne zvěčnila.
Fotogalerie se otevře po kliknutí na fotku vpravo. 
TOPlist